Aster Tekstil’e Hugo Boss Solutions Desteği

Türkiye’nin hazır giyim alanında ilk 10 ihracatçı firmasından biri olan Aster Tekstil Hugo Boss Solutions ile bir işbirliğine gitti.

  20 Kasım 2017 01:00 Pazartesi
Aster Tekstil’e Hugo Boss Solutions Desteği

Üretim ve hizmet kalitesinde mükemmelliği hedefleyen ve kurulduğu 1993 yılından bu yana tüm üretim süreçlerini bu anlayışla şekillendiren Aster Tekstil, Hugo Boss Solutions’dan danışmanlık hizmeti almaya başladı. Gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde, Hugo Boss Solutions Aster Tekstil’e, yalın dönüşüm, kalite güvence sistemleri, organizasyonel dönüşüm, stratejik proje yönetimi, insan kaynakları gelişim programları ve endüstriyel ürün geliştirme konularında danışmanlık sunacak.

Hugo Boss grubunun dünyadaki en büyük üretim tesisi olan ve akıllı fabrika olma yolunda hızla ilerleyen Hugo Boss İzmir bünyesinde bulunan Hugo Boss Solutions, Aster Tekstil’in Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde bulunan tekstil üretim tesisindeki yalın dönüşüm, kalite güvence sitemleri, organizasyonel dönüşüm, stratejik proje yönetimi, insan kaynakları gelişim programları ve endüstriyel ürün geliştirme süreçlerine odaklanacak eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlayacak.

Aster’in İhracat Performansına Katkı Sağlayacak

Söz konusu işbirliğiyle Türkiye’nin hazır giyim alanındaki ilk 10 ihracatçı firmasından biri olan Aster Tekstil’in son yıllarda gösterdiği istikrarlı büyümenin ve ihracat performansının artarak sürdürülmesi hedefleniyor.

Türkiye’nin ilk 10 ihracatçı şirketi arasında bulunan ve 2013 yılında lüks giyim segmentine yönelik bir marka ile çalışmalarına hız kazandıran Aster Tekstil, ilk mağazasını Londra’nın Notting Hill bölgesinde açtı. Uluslararası yatırımlarıyla cirosunu 100 milyon euronun üzerine taşıyan Aster Tekstil, müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap veren çözümleri sunmaya devam ediyor.

Sektörün Endüstriyel Bilgi Kaynağı

Küresel ölçekte rekabetçiliğini korumak için dönüşüm projelerine ihtiyaç duyan ve fabrikalarını daha akıllı hale getirmek isteyen üreticilere destek vermek amacıyla kurulan Hugo Boss Solutions ise üretim sistemleri mühendisliği, dijital dönüşüm, yalın üretim, kalite ve güvence sistemleri, saha yöneticileri gelişimi ve liderlik gelişimi konularında profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor. Hugo Boss Solutions’u bünyesinde barındıran Hugo Boss İzmir üretim tesisleri; üretim becerileri, teknik bilgi ve inovasyon alanlarında grubun en önemli endüstriyel bilgi kaynağı olarak gösteriliyor.

YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.