Elips Tekstil, Pai Lung Örme Makineleri ile TME 2021’de

Elips Tekstil, temsilciliğini yürüttüğü Tayvanlı tekstil makineleri üreticisi Pai Lung firmasının yeni ve en gelişmiş modellerini TME 2021 Fuarında tanıtacak.

  24 Mayıs 2021 09:30 Pazartesi
Elips Tekstil, Pai Lung Örme Makineleri ile TME 2021’de

Uzun yıllar edindiği tecrübe sayesinde temsilcisi olduğu firma sayısını müşterilerden gelen talep üzerine artıran Elips Tekstil, dünyanın önde gelen örme makineleri üreticilerinden olan Pai Lung ile İstanbul Uluslararası Tekstil Makineleri TME 2021 Fuarında yuvarlak örme makinelerini çalışır vaziyette sunacak.

Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak en uygun ürünün satışını gerçekleştirmeyi amaçlayan Elips Tekstil, tekstil makinelerinin satış sonrası hizmetlerini de yürütüyor. Kurulduğu 1995 yılından bu güne kazandığı deneyimleri iş ortaklarıyla paylaşan firma, yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyat ve düzenli servis hizmeti ile sektörün dikkatini çekiyor. Elips Tekstil’in temsilciliğini yürüttüğü Pai Lung, 72 ülkede distribütör ve satış ağına sahip olan Pai Lung markası, Türkiye’de örme alanında önemli bir Pazar payına sahip.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.