TAÇ “Süper Marka” Seçildi

Türkiye'nin en büyük Ev Tekstili üreticilerinden Zorlu Tekstil’in TAÇ markası, bağımsız Marka Ölçümleme Programı Superbrands'in 2022 Türkiye araştırmasında “Türkiye'nin Süper Markası” seçildi.

  19 Ocak 2023 08:30 Perşembe
TAÇ “Süper Marka” Seçildi

Zorlu Tekstil Grubu'nun Ev Tekstili’ndeki en öncü markalarından biri olan ve inovatif ürünleriyle dikkat çeken TAÇ markası, dünyanın önde gelen bağımsız marka ölçümleme programı Superbrands’ın 2022 araştırmasında “Türkiye’nin Süper Markalarından biri” olarak seçildi.

Superbrands Türkiye ofisinin Nielsen iş birliğinde yürüttüğü ve 2006 kişi ile yüz yüze görüşme yöntemi ile belirlediği “Türkiye’nin Süper Markaları” araştırmasının sonuçlarına göre; Ev Tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, “Türkiye’nin Süper Markaları”ndan biri seçilerek başarısını bir kez daha taçlandırdı.

Tüketiciler tarafından Türkiye’nin Süper Markası seçilmek bizim için Büyük Mutluluk”

Dünyanın en önemli marka ölçümleme programı Superbrands’in yaptığı araştırmayla Türkiye’nin Süper Markalarından biri seçilmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Zorluteks İcra Kurulu Üyesi Fatih Dereköylü, “Elde ettiğimiz bu başarı tesadüf değil, Türkiye’nin köklü tekstil şirketlerinden biri olarak her zaman ülkemize ve insanımıza değer katacak işler yapmaya, kendimizi geliştirmeye ve dünya trendlerini takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklandık.

Grubumuzun Akıllı Hayat 2030 strateji doğrultusunda, teknolojik yeniliklerden beslenerek ve sürdürülebilirlik odaklı projelerimizle her zaman sektöre rol model olduk. Aynı zamanda doğa ve insandan ilham alarak tasarladığımız çalışmalarımızla, tekstil sektörünün çevre ve topluma değer yaratacak şekilde dönüşümüne liderlik ediyoruz. Yaptığımız bu çalışmaların tüketiciler tarafından bu şekilde takdir edilmesi ve bize güven duymaları bizim için en büyük mutluluk. Bundan sonra da işimizi daha büyük bir aşkla yaparak, insanların hayatına dokunmaya devam edeceğiz” dedi.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.