DeFacto, Mısır’daki 22’nci Mağazası Açtı

Küresel Moda Markası DeFacto, Mısır Kahire’de yer alan SkyMall’da geniş ürün yelpazesine sahip yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

  18 Ekim 2022 08:42 Salı
DeFacto, Mısır’daki 22’nci Mağazası Açtı

Kurulduğu 2005 yılından bu yana Türkiye’de en hızlı büyüyen hazır giyim markalarından biri olan DeFacto yurt dışında da büyümesini sürdürüyor. Global moda markası DeFacto, Mısır’ın en gözde AVM’lerinden biri olan SkyMall’da yeni mağazasının kapılarını açtı. Onlarca prestijli mağazayı bünyesinde bulunduran SkyMall’daki yeni mağaza, moda tutkunlarının yeni buluşma adresi olacak.

DeFacto, 1283 metrekarelik alana sahip yeni mağazasında, kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Şirket, SkyMall’da açtığı yeni mağaza ile birlikte Mısır’daki mağaza sayısını 22’ye çıkarmış oldu.

Yurt içi ve yurt dışında 30 ülkede 500’ü aşkın mağazaya sahip olan şirket, 14.000 binden fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. DeFacto 2025 yılına kadar 180 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.