ITMA ASIA + CITME 2022 Kasım 2023 için Yeniden Takvime Alındı

Itma Asia + Citme 2022 etkinlik sahipleri, yeni tarihleri 19-23 Kasım 2023 olarak duyurdu.

  12 Ekim 2022 09:00 Çarşamba
ITMA ASIA + CITME 2022 Kasım 2023 için Yeniden Takvime Alındı

Fuar sahipleri CEMATEX ve Çinli ortakları, Tekstil Endüstrisi Alt Konseyi, CCPIT (CCPIT-Tex), Çin Tekstil Makineleri Birliği (CTMA) ve Çin Fuar Merkezi Grup İştirakleri (CIEC), yeni fuar tarihlerini duyurdu.

CEMATEX Başkanı Ernesto Maurer şunları söyledi: "Çin'deki mevcut koşullar nedeniyle, kombine etkinliği salgın koşullarının stabil olmasının beklendiği gelecek yıl için takvime almaya karar verdik. Etkinlik, denizaşırı katılımcı ve ziyaretçilerin katılımına sahne olacağından, Asya'daki en önemli tekstil makineleri fuarına daha fazla katılım sağlamak için fuarı ertelememizin endüstrinin çıkarına olduğuna inanıyoruz.”

Çin Tekstil Makineleri Birliği (CTMA) Başkanı Gu Ping şunları söyledi: “Katılımcılarımıza, medyaya ve endüstri ortaklarımıza destekleri için çok minnettarız. Hazırlık çalışmalarının sorunsuz bir şekilde ilerlemesine ve fuarın açılışını dört gözle beklememize rağmen, aynı zamanda tüm katılımcılarımızın sağlık ve güvenliğini de sağlamalıyız.”

ITMA ASIA + CITME 2022, Beijing Tekstil Makineleri Uluslararası Fuarlar Birliği Limited,ve ITMA Hizmetleri tarafından ortak organizasyonla gerçekleştirilmektedir. Japonya Tekstil Makineleri Birliği, fuarın özel bir ortağıdır.

20-24 Kasım 2022 tarihleri arası için takvime alınan 2023 fuarı, Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde (NECC) düzenlenmeye devam edecek.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.