Groz-Beckert, Frankfurt Techtextil 2022'de

Groz-Beckert, 21–24 Haziran 2022'de Almanya'nın Frankfurt am Main kentindeki Techtextil'de Örme, Dokuma, Keçe, Tafting, Taraklama ve Dikiş ürün çeşitlemeleriyle yer aldı.

  21 Haziran 2022 09:03 Salı
Groz-Beckert, Frankfurt Techtextil 2022'de

Groz-Beckert, Örme alanında, örme ve çözgülü örme endüstrisine yönelik ürün ve hizmetlerini sergiledi. Buradaki odak, teknik ve endüstriyel tekstiller için düz örgü iğneleri oldu. Groz-Beckert, spor ayakkabı sayaları gibi teknik tekstillerin örülmesinde daha fazla süreç güvenilirliği için SAN TT iğnesini geliştirdi. Ticaret fuarının ziyaretçileri, özelliklerini ve avantajlarını kendileri bizzat görebildiler. Bölüm ayrıca, örgü makinesi iğneleri ve sistem parçaları arasındaki hassas koordineli etkileşimi de gösterdi.

WarpMasterPlus ile Dokuma ürün alanı, Groz-Beckert'in en yeni nesil tam otomatik tahar makinelerini vitrine çıkardı. Bölüm ayrıca Techtextil'de tek telli gücünün avantajlarını göstererek, aynı zamanda gücü gözü olarak da bilinen bağlı iplik gözünün sabitleme için yivli lehime ihtiyaç duymaması avantajına sahiptir, bu da gücü tellerini daha çevre dostu ve kaynak tasarruflu yapar.

Keçe ürün alanı, nonwoven endüstrisi için ürün ve hizmetlerin öne çıkan özelliklerini vitrine çıkardı. Bunlar arasında spunlace müşterileri için HyTec P jet şeridinin yanı sıra GEBECON keçeleme iğnesi, dur iğnesi, EcoStar keçeleme iğnesi ve Groz-Beckert müşteri ürünü bulunmaktadır. Ziyaretçiler ayrıca sanal bir turda kesikli elyaf iğneleme hattını (SVL) yakından deneyimleydiler.

Tafting alanı, halı, banyo paspası veya suni çim gibi püsküllü zemin kaplamalarının üretiminde kullanılan Gauge Part sistemini tanıttı.

Taraklama ürün alanının odak noktası, nonwoven endüstrisi için Groz-Beckert InLine taraklama garnitürleri serisi oldu. SiroLock plus'ın işlevi ve çalışma modu, artırılmış gerçeklik kullanılarak kabinde deneyimlendi.

Dikiş ürün alanında, dikiş endüstrisi için çeşitli ürün ve çözümlere odaklanıldı. Özel uygulama iğneleri SAN 5.2, SAN 10 XS ve SAN 6 Groz-Beckert, zorlu dikiş süreçleri için ürün çözümleri sunuldu. Groz-Beckert uzmanları ayrıca patentli INH (İdeal İğne Yönetimi) kalite yönetim sistemi ve bu amaç için özel olarak geliştirilen yazılım çözümleri - "[email protected]" aplikasyonu ve "[email protected]" idari yönetim programı hakkında kapsamlı bilgiler sağladı.

Groz-Beckert Academy ve Teknoloji ve Geliştirme Merkezi (TEZ) de Techtextil'de kendilerini tanıttılar. Birlikte bölümler-arası hizmet programlarını sundular.. Bu, çok çeşitli eğitim kurslarını, test hizmetlerini ve ortaklı çalışmaları tek bir çatı altında birleştirir. Müşteri odaklı standart çözümler veya bireysel teklifler ile çok çeşitli gereksinimler için uygun çözümler bulunur.

Groz-Beckert Hakkında

Groz-Beckert, dünyanın önde gelen endüstriyel makine iğneleri, hassas parçalar ve ince aletlerin yanı sıra tekstil kumaşlarının üretimi ve birleştirilmesi için sistemler ve hizmetler sağlayıcısıdır. Ürünler ve hizmetler, örme, dokuma, keçeleme, tafting, taraklama ve dikiş alanlarını desteklemektedir. 1852'de kurulan aile şirketi, yaklaşık 8.700 kişiyi istihdam etti ve 742 Milyon Euro'luk bir ciro elde etti. Groz-Beckert, dünya çapında 150'den fazla ülkede acenteler, üretim ve dağıtım iştirakleri ile faaliyet göstermektedir.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.