Generali’den tekstil sektörüne özel işyeri sigortası

Generali Sigorta Ekmek Teknem Sigortası’nı tekstil sektörüne hizmet sunan KOBİ ve esnaflar ile buluşturuyor.

  20 Ocak 2020 09:54 Pazartesi
Generali’den tekstil sektörüne özel işyeri sigortası

Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta’nın yeni işyeri ürünü “Ekmek Teknem Sigortası”, tekstil sektörüne hizmet sunan KOBİ ve esnafların müşteriler, çalışanlar, makineler, elektronik cihazlar ve hatta işletme kârlarına dair endişelerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Ekmek Teknem Sigortası, tekstil sektöründeki KOBİ’lerin ve esnafların kendi teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanırken, ihtiyaç dâhilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğuna da son veriyor.

Tekstil Sektörü İşletmelerinin Riskleri Teminat Altında

Hızlı ve zahmetsizce poliçe düzenleyebilme imkânı sunan Ekmek Teknem; yangın, hırsızlık ve doğal afetler gibi birçok temel teminata ek olarak, sigortalıların Standart Paket seçmeleri halinde stoktaki sezonsal artışlar, taşeron işyerlerinde bulunan kalıp, alet ve cihazlar ve açık alandaki emtea gibi risklere karşı tekstil sektöründe hizmet sunan KOBİ ve esnafların yanında yer alıyor. “Ekmek Teknem Sigortası sigortalıların Gold Paket tercih etmeleri halinde ise garaj, otopark mali sorumluluk, kiralanmış mallara verilen zararlar ve ürün nakliye sorumluluk gibi risklere karşı da koruma sağlıyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.