Çığır Açan Filtreleme Tasarımları FiltXPO’da

FiltXPO Teknik Konferansı, 26-28 Şubat tarihleri arasında Chicago’da düzenlenecek. Konferansta teknik bilgiler içeren 32 sunum yer alacak.

  11 Şubat 2020 09:04 Salı
Çığır Açan Filtreleme Tasarımları FiltXPO’da

Ana teması gaz aşamalı filtreleme, biyo-üretim teknolojileri, tuzdan arındırma çalışmaları, harman hallaç iplik eğirme çözümleri, çığır açan filtreleme ve ayrıştırma ürünü tasarımlarının ele alınacağı FiltXPO Teknik Konferansı, 26-28 Şubat tarihleri arasında Chicago’da gerçekleştirilecek.

Behnam Pourdeyhimi, Ph.D., Endüstri Araştırmaları ve Yayımları Dekanı, North Carolina State Üniversitesi ve Nonwovens Enstitüsü İcra Direktörü. Eşbaşkanlar Lydall Performance Materials Başkanı Paul Marold ve Ph.D., Associate, Exponent Taylor Sulmonetti FiltXPO programına başkanlık edecek isimler arasında bulunuyor.

“Kaçırılmaması gereken bir etkinlik”

Endüstri Araştırmaları ve Yayımları Dekanı Behnam Pourdeyhimi “FiltXPO, filtreleme ve ayrıştırma için kritik olan en güncel alanlarda kanaat önderleri ve yenilik konusunda uzman isimleri ağırlayacak. Katılımcılar, işletmelerini dönüştürmek için bilgi, anlayış ve bağlantı imkanlarına sahip olacak. Bu da FiltXPO'yu kaçırılmaması gereken bir etkinlik haline getirecek. ”ifadelerini kullandı.

Konferansta, çok çeşitli filtreleme işlemleri hakkında teknik bilgiler içeren 32 sunum yer alacak.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.