Sanko Pazarlamaya İhracat Ödülü

Sanko Pazarlama, Capital 500 ödülleri kapsamında, ihracatını en çok artıran şirketler kategorisinde ödüllendirildi.

  25 Ocak 2018 01:00 Perşembe
Sanko Pazarlamaya İhracat Ödülü

Capital Dergisi’nin bu yıl 20’ncisini gerçekleştirdiği “Capital 500 - Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması”nın sonuçlarına göre yüksek performanslarıyla öne çıkan şirketler düzenlenen törende ödüllendirildi. Ödül töreni, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de katılımı ile The Swiss Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi arasına giren Sanko Holding şirketlerinden Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş., “İhracatını En Çok Artıran Şirketler” kategorisinde ödüllendirildi.

İhracatını en çok artıran şirketler kategorisinde ikinci olan Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.’nin ödülü, Capital dergisi Yazı İşleri Müdür Yardımcısı Nilüfer Gözütok Ünal tarafından, Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. Genel Müdürü Vedat Başsimitçi’ye takdim edildi.

Capital'in Türkiye'nin en büyük özel sektör şirketlerini ortaya koyan araştırmasında, Sanko Holding’in 6 şirketi listeye girmişti. Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması’nda dereceye giren Sanko Holding şirketleri arasında; Sanko Tekstil İşletmeleri, Sanko Pazarlama, Sanko Dış Ticaret, Avnet Technology, Çimko Çimento ve Beton ile Süper Film Ambalaj yer aldı.

YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.