Oerlikon’dan Web Semineri

İsviçre merkezli Oerlikon Group'un Manmade Fibers Solutions birimi tarafından Eylül ayı için planlanan web semineri serisinde odak noktası sentetik elyaf sistemleriyle ilgili hizmetlerdir.

  11 Ekim 2021 09:03 Pazartesi
Oerlikon’dan Web Semineri

İlgilenen  kişiler,  web seminerleri için Oerlikon Group'un web sitesi üzerinden  kaydını oluşturabilir.

Seminerlerin konu başlıkları ise aşağıdaki gibi belirlenmiş durumda

İplik hareketinde  seramik iplik kalitesini nasıl iyileştirir

İplik kalitesi ve üretim hızı konusunda giderek artan talepleri karşılamak için yeni malzemelerden özel olarak tasarlanmış iplik kılavuzlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kılavuzlar iplik üretim sürecini optimize etmeye yardımcı olurlar. İplik kılavuzu ve iplik yağlayıcı, bir eğirme ve tekstüre makinesinde ipliğe temas eden tüm parçaların en önemli bileşenlerinden biri haline gelir. Bölge Servis Satış Di- rektörü Ingo Scholz ve Teknik Proje Müdürü Michael Kochanek, işlenen seramiklerin doğru seçiminin maksimum üretim hızı ve uzun hizmet ömrü ile en üst düzeyde iplik kalitesini nasıl garanti ettiğini anlatıyor.

myOerlikon – Kişiye özel dijital  hizmetler  kapsamlı bir genel bakış sağlar

Oerlikon Barmag Bölge Servis Satış Direktörü Ingo Scholz ve Oerlikon Neumag Bölgesel Servis Satış Müdürü Finn-Eric Jordt, myOerlikon servis portalını ve e-ticaret platformunu sunuyor. Bu çözümle, dünya çapındaki Oerlikon müşterileri, web tabanlı portal aracılığıyla tüm makine ve satış belgelerine, çizimlere ve kullanma talimatlarına erişebiliyor. Her iki yetkinlik markasının konuşmacı- larından oluşan ekip, yedek parçaların nasıl hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edilebileceğini ve e-Öğrenim, videolar ve makine ile ilgili bilgilere nasıl erişilebileceğini gösteriyor.

Oerlikon  Remote Services ile her zaman yanınızda

Profesyonel hizmet, bir tesisin yaşamının her aşaması için geçerlidir. Zaman faktörü, özellikle beklenmedik olaylarda belirleyici bir rol oynar. Oerlikon Barmag Teknik Servis Müdürü Thomas Arnold ve Oerlikon Neumag Modifikasyonlar Teknik Servis Müdürü Jan Pauer tarafından yapılan konferansta, katılımcılar, Manmade Fibers Solutions biriminin uzaktan servisi ile iplik üreticilerinin uzun devre dışı kalma sürelerini nasıl önleyebileceklerini öğrenecekler.

Düzenli makine kontrolleriyle üretkenliği en üst düzeye çıkarın ve arıza süresini en aza indirin

En iyi performans, birçok faktörün etkileşiminden kaynaklanır. Uzun, plansız makine duruş süreleri, ekipman üzerinde önleyici bakım çalışmaları ile kolayca önlenebilir. Oerlikon Neumag Teknik Hiz- metler uzmanı Christopher Hansen ve Oerlikon Nonwoven Modifikasyonlar Teknik Satış Müdürü Michael Schwarz, performansın nasıl artırılabileceğini, geleceğe yönelik sistem konseptlerinin nasıl geliştirilebileceğini ve maliyet potansiyelinin nasıl değerlendirilebileceğini açıklıyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.