Everfresh teknolojisi artık termal çorapta

Aksa Akrilik’in yenilikçi Ar-Ge teknolojisi ürünü Everfresh elyaf, outdoor termal çorapta kalıcı antimikrobiyal etki sunuyor.

  18 Ocak 2021 09:37 Pazartesi
Everfresh teknolojisi artık termal çorapta

Salgın koşulları sürerken, soğuk havalar da etkisini göstermeye başladı. Hastalık riskine karşı alınan tedbirlerin önemiyse her geçen gün artıyor. Kışlık giyecekler dolaplardan çıkarılırken, antimikrobiyal etkili yeni termal çoraplar dikkat çekiyor. Everfresh teknolojisiyle üretilen outdoor termal çoraplar, günlük kullanımdan kış sporlarına kadar pek çok aktivitede sağlıklı ve rahat bir deneyim vaat ediyor.

Kötü kokuya son, daha az yıkama

Everfresh elyaf ile güçlendirilen termal çorap, bakterilerin çoğalmasını durdurarak kötü koku oluşumunu da önlüyor. Daima temiz ve ferah hissettiren çorap, hızlı kuruyup nefes alan yapısıyla terlemeyle oluşan ıslaklık hissinin oluşturduğu rahatsızlığı önleyerek üst düzey bir termal konfor yaratıyor. Bitim işlemiyle üretilmemesi sayesinde ise insan cildine herhangi bir zararlı etki göstermiyor.

 


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.