Terrot, Jakarlı Örmedeki Gelişmeleri Sergiledi

Terrot Group, Terrot ve Pilotelli gruplarında yer alan iki sirküler örgü makinesini ITMA Asia+Citme Fuarı’nda sergiledi.

  09 Kasım 2016 10:00 Çarşamba
Terrot, Jakarlı Örmedeki Gelişmeleri Sergiledi

Yuvarlak örgü makinelerinde uzman teknolojilere imza atan Terrot Group, Almanya ve İtalya’da üretilen, Terrot ve Pilotelli gruplarında yer alan iki sirküler örgü makinesi modelini ITMA Asia+Citme Fuarı’nda tanıttı.

Terrot tarafından lanse edilen son yenilikler arasında; hem kadran hem de silindirde elektronik iğne seçimine sahip olan Double-Electronic Jacquard UCC548E2 (iki yollu teknik) ve UCC548E3 (üç yollu teknik) bulunuyor. Bu makineler, bir kumaşın her iki tarafındaki çeşitli kalıp stillerine olanak tanıyan, E28’e kadar yüksek ayarları kaldırabilme bir kapasitesine sahip. Terrot tarafından verilen bilgilere göre, hızlı kalıp değişiklikleri, doğrudan kalıp verileri yükleme yoluyla kolay bir şekilde işleniyor ve değiştirme süresi azalıyor. Fuarda tanıtılan, UCC548E3 numaralı makine ise 30 çapında ve 48 besleyiciye sahip.  Aynı zamanda Pilotelli’nin sunduğu ve şirketin sinkerless (batırmasız) teknolojisinin en son versiyonu olan SL-4, yeni tasarlanmış ve patenti alınmış özellikleri bir arada sunuyor. Bu makine, özellikle elastik kullanımında aşırı derecede güvenli bir kaplama işlemi sağlamasının ve kullanıcı dostu bir çalışma sunmasının yanı sıra, daha az bakım ihtiyacı ile öne çıkıyor. Geleneksel batırıcıların yokluğundan dolayı, örgü başlığının temizleme frekansı da azalıyor. Bütünleşik click-clak sistemi, düşürülmüş kumaşı kaldırma problemini ortadan kaldırıyor. SL-4 modeli, boru şeklinde veya açık geniş çerçeve şeklinde mevcut ve daha yüksek hızlı üretim için özel bir konfigürasyonlu hali ile de kullanılabiliyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.