Dockers® : Fonksiyonel Stil

Dockers® 1986 yılında San Francisco, California'da lanse edilen bu Amerikan klasiği ‘casual’ giyim trendi erkekler için her ortama uygun kaliteli ürünler sunuyor.

  18 Mart 2021 09:04 Perşembe
Dockers® : Fonksiyonel Stil

Chino'lardan daha da geriye giden bir Dockers® ikonuyla yeniden tanışma zamanı.  Gardırobunuza çeşitlilik getirecek, çok yönlülük esas alınarak tasarlanan kargo pantolonlar, her duruma uygun ve tümüyle fonksiyonel bir stile kavuşmanızı sağlıyor.

Daha zarif detaylarla harmanlanmış Dockers®’ın yeni modern Ultimate Cargo pantolonlarıyla Dockers®’ın yeniden doğuşuna tanıklık edeceksiniz. Triko bir kazak veya gömlekle rahatça kombinlenebilen Ultimate Cargo pantolon, rahat stilleri eşleştirirken size eşsiz bir şıklık kazandıracak.

Dockers®’ın Water koleksiyonundaki tshirt ve gömleklerle tamamllayacağınız kargo pantolonlar ile rahat ve eğlenceli bir stilin kapılarını aralayabilirsiniz. Kıvrılmış paçaları ile de kullanabileceğiniz Ultimate Cargo pantolonlar, dolabınızdaki klasik parçalara ideal bir alternatif olacak.

DOCKERS®’dan Crroped Pleats Kalifornia stilini tanımlayan Heritage Chino Pantolon

Dockers® Cropped Pleats, rahat stil öncüsü havalı Kaliforniya stilini yeniden tanımlıyor. Heritage Chino aracılığıyla mükemmel bir biçimde karakterize edilmiş bu tarz, hem markanın geçmişine atıfta bulunuyor, hem de günümüz trendlerine uygun, canlı bir estetik sunuyor.

Modern ve çok yönlü gardırobunuz için ideal bir kıyafet zemini hazırlayan Cropped Pleats pantolon aradığınız rahat kararlı, çabasız ve isabetli görünümü yakalamanıza yardımcı olacak.

Konforlu bir şıklığa sahip olabileceğiniz Heritage Chino pantolonları 360 Versatile Polo ya da 360 Ultimate Button Up Gömlek

ile kombinleyerek günün her zanında zamansız Dockers® stilini yakalayabilirsiniz. Yalın ve özgür Dockers® erkeğinin yeni vazgeçilmezi olacak bu pantolonlar şık ve rahat giyim arasında yepyeni bir denge kuruyor.

Dockers® hakkında:

Dockers®, 30 yılı aşkın bir süredir chino pantolon denince akla ilk gelen markalar arasında otorite kabul ediliyor. İlk kez 1986 yılında San Francisco, California'da lanse edilen bu Amerikan klasiği ‘casual’ giyim trendinin kalbinde yer alıyor ve erkekler için her ortama uygun kaliteli ürünler sunuyor. Düşünülmüş inovasyonları ve anlamlı detaylarıyla tek bir eğilime değil, daima bir amaca hizmet ediyor. Dockers® markası günümüzde Amerika’nın en sevdiği chino olmaya devam ederken, kaliteden ödün vermeden daima üstün konfor ve çok yönlü stil vadeden geniş bir giyim yelpazesi sunuyor. Levi Strauss & Co. bünyesinde yer alan Dockers® markası altı kıtada 60 ülkede satılıyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.