Pailung Örgü Makineleri KTM2020 Fuarında

Pailung Machinery Mill Co. Ltd’nin Mümessilliğini yürüten Elips tekstil KTM fuarında Yeni nesil yuvarlak örgü makinelerini sergileyecek.

  11 Eylül 2020 17:50 Cuma
Pailung Örgü Makineleri KTM2020 Fuarında

Uzun süredir sektöre hizmet veren Elips Tekstil, tekstil sektöründeki yeni teknolojileri Türkiye pazarına sunmak ve teknik servisini sağlamak amacı ile 2000 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 2003 yılında Orta Asya tekstil sektörüne hizmet vermek maksadıyla Özbekistan'da da temsilcilik açan Elips konusunda uzman satış temsilcilikleri ve teknik elemanları ile sektöründe bir referans noktası haline gelmiştir.

Pailung Machinery Mill Co. Ltd’nin geliştirdiği yuvarlak örgü makinelerinin Türkiye mümessilliğini uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdüren Elips Tekstil’in genel müdürü Zeynel Doğan Kahramanmaraş’ın Örgü kumaş üretiminde çok önemli bir konumda bulunduğuna işaret ederek KTM Fuarının firmaları için bir fırsat olduğunun altını çizdi.

Doğan yaptığı açıklamada ‘’Müşterilerimizin, katma değer yaratan ve kendileri için maksimum verimliliği sağlayacak en doğru projeleri gerçekleştirmelerine yardımcı olmak, mümessili olduğumuz makine üreticileri ile nihai kullanıcılar arasındaki koordinasyonu sağlayarak başarıyı yakaladıklarını’’ belirtti. ‘’Kahramanmaraş Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı KTM2020 de yeni teknoloji Örgü makinesi ile müşterilerimizin karşısına çıkacağız.’’ dedi. Elips tekstil genel müdürü Zeynel Doğan KTM2020 fuarındaki stantlarına Örgü makinelerini görmek ve yeni projeler planlamak için tüm sektör temsilcilerini davet etti.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.