Monforts, Qualitex 800’ü Tanıtacak

Denim sektörüne, Endüstri 4,0 prensibiyle geliştirdiği ürünlerle katkı sağlayan Monforst, ITMA ASIA + CITME 2018’ te, Qualitex 800’ ü sergileyecek.

  14 Ekim 2018 01:00 Pazar
Monforts, Qualitex 800’ü Tanıtacak

Bu yılki ITMA Asia + CITME fuarında, Salon 6, D05 standında yer alacak olan Monforst, katılımcılara en yeni Qualitex 800 kontrol sistemi hakkında çeşitli bilgiler verecek. Endüstri 4.0 prensiplerini benimseyen Qualitex 800, kullanıcıların dokunmatik ekran cihazlarından tanıdığı tüm sezgisel özellikleri bünyesinde bulunduruyor.  Bu makine, bir yandan operatörler için navigasyonu son derece kolay bir hale getirirken diğer yandan yeni bir sisteme alışmak için gereken zamanı kısaltacak. Bu sayede Monforts, Qualitex 800’ ün Web-UI uygulaması ile akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla, kontrol sistemi teknolojilerinin de uzaktan izlenebilmesine olanak sağlayacak.

Yüzde 50’ ye Varan Enerji Tasarrufu

Sadece bir kaynaktan entegre kaplama hatları sunabilen tek üretici olan Monforts, bu ürünle birlikte enerji gereksinimlerini ve kayıplarını azaltırken, termal transferleri artırıyor. Bu da kurutma materyalinin daha uzun süre tekstil malzemesinde kalmasına neden oluyor. Böylece % 50' ye varan enerji tasarrufu sağlanıyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Monforts, bu sene ITMA Asia + CITME 2018 fuarında, en yeni kaplama kafalarının, maksimum fayda sağlamak için kurutma teknolojisine nasıl uyarlandığını da ziyaretçilerine gösterecek.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.