Modest Fashion’ın Kalbi 20-21 Nisan’da İstanbul’da Atacak

Modest Fashion Week, ‘eve’ dönüyor: Modanisa.com sponsporluğunda gerçekleştirilen Modest Fashion Week, iki yıl sonra yeniden İstanbul’da…

  20 Şubat 2019 00:00 Çarşamba
Modest Fashion’ın Kalbi 20-21 Nisan’da İstanbul’da Atacak
Tüm dünyadan modest fashion sektörünün önde gelen isimleri Modanisa.com'un öncülüğünde "Istanbul Modest Fashion Week (IMFW)" kapsamında, 20-21 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de bir araya gelecek.

EN SON TRENDLER VE YENİLİKLER
Dünyaca ünlü modaevleri dahil moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 – 21 Nisan 2019’da İstanbul’da podyuma çıkıyor. İlk olarak 2016 yılında İstanbul’da düzenlenen sektörün öncü etkinliği Modest Fashion Week,davetlilerini Londra (2017), Dubai (2017) ve Jakarta’nın (2018) ardından yeniden evinde ağırlayacak. Modanisa.com’un sponsorluğunda düzenlenecek İstanbul Modest Fashion Week süresince modest fashion sektörünün kalbi İstanbul’da atacak.

SEKTÖRÜN MERKEZİ HALİNE GETİRMEYİ HEDEFLİYOR
Türkiye'nin ilk uluslararası e-ticaret ve modest giyim platformu Modanisa.com, İstanbul’u bu sektörün merkezi haline getirmeyi amaçlıyor. Modest fashion sektöründeki en önemli tasarımcılar, markalar, influencerlar ve tüketicileri bir araya getirerek küresel bir platform oluşturan İstanbul Modest Fashion Week’te ayrıca sektörün en yeni trendleri görücüye çıkacak. Bu alanda isim yapmış tasarımcıların yanı sıra, sektörde yerini almak isteyen modacılar, markalar ile modest giyim tarzını benimsemiş moda takipçileri; Modanisa.com öncülüğünde dünya standartlarında bir organizasyonda buluşacak ve sektördeki son gelişmeleri gözlemleyecek, konuşacak.

DEFİLERLER VE TALK SHOW'LAR
Üç yılın ardından ‘eve‘ dönen Modest Fashion Week’te, iki gün boyunca önde gelen Türk ve uluslararası modest fashion tasarımcılarının eserlerinin sergileneceği defileler, talk-showlar ve çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilecek. Halima Aden’in Modanisa’ya özel tasarladığı türban koleksiyonu, Nihan Peker’in ilk modest koleksiyonu ve ilk online modest gelinlik koleksiyonu M Wedding, Modanisa İstanbul Modest Fashion Week’te bu sene en dikkat çeken etkinlikler arasında yer alıyor.
1550667730_2-1.jpg

YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.