Moda Endüstrisinin Ticaret Merkezi: Intertextile Shanghai

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics, Ekim ayında düzenlenecek olan edisyonuyla moda endüstrisinde faaliyet gösteren tedarikçi ve alıcıları buluşturarak ticaretin de merkezi olacak.

  03 Ağustos 2017 01:00 Perşembe
Moda Endüstrisinin Ticaret Merkezi: Intertextile Shanghai

Küresel hazır giyim kumaş ve aksesuar endüstrisinden 25’ten fazla ülkeden tedarikçiyi ve 100'e yakın ülkeden gelen alıcıyı ağırlamaya hazırlanan Intertextile Shanghai Apparel Fabrics Fuarı, 11-13 Ekim tarihlerinde Çin’in Shanghai kentinde gerçekleştirilecek.

Sonbahar/Kış tedarik periyodunun sonuna doğru gerçekleşen fuara alıcılar, bir sonraki sezonun trendleri hakkında iyice bilgilendirilmiş olarak geliyorlar ve böylece ürünlerini sergileyecek olan yaklaşık 4 bin 500 katılımcı arasında rahatlıkla satın alma kararlarını verebiliyorlar.

2016 Sonbahar Edisyonundan elde edilen verilere göre, katılan alıcıların yüzde 84'ü satın alma konusunda yetki taşırken, yüzde 89'u gelecek sezon için sipariş vermeye yönelik hedeflerini belirlemekten memnun. Birçok alıcı, Intertextile Shanghai Fuarı’na yeni ürün ve yenilikleri keşfetmek için katılıyor, böylece Intertextile'ı yeni koleksiyon ve ürünlerin görücüye çıkabileceği ideal bir platform haline getiriyorlar. Fuara katılan alıcıların yüzde 39’u fuara yeni ürün ve yenilikleri keşfetmek için katıldıklarını söylüyor.

Hem ulusal ekonomiler hem de hazır giyim kumaş ve aksesuarları endüstrisinde gerçekleşen tüm değişikliklerle birlikte fuarı ziyaret eden ticari alıcıların sayısı yaklaşık 70 bine ulaştı. Bu ilgi, katılımcılara yeni pazarlar bulmaları veya mevcut pazarları iki katına çıkarmak için önemli bir fırsat sunuyor.

Fonksiyonel Lab Yenilikçi Ürünleri Sergiliyor

Intertextile Shanghai, katılımcı ve ürün genişliğinin yanı sıra fonksiyonel kumaş yenilikleri için de önemli bir tedarik platformu sunuyor. Fuarda yer alan Fonksiyonel Lab, bu edisyonda yer verilecek yaklaşık 50 katılımcı ile zengin bir içeriğe ev sahipliği yapacak. Intertextile'de athleisure, spor, outdoor giyim ve iç çamaşırı için yenilikçi iplik ve liflerden oluşan, kumaşlar, aksesuarlar, kaplamalar, astarlar ve membranlar gibi çok çeşitli bir ürün yelpazesi sergilenecek.

Genişletilen Tayvan Pavilyonu

İnovasyon denildiğinde endüstrinin santrali olarak anılan Tayvanlı katılımcılar, hünerlerini Fonksiyonel Laboratuvarda gösterecek. Fonksiyonel Laboratuvarda genişletilmiş Tayvan Pavilyonu’na ek olarak, salon 6.2'deki ana Tayvan Pavilyonu’nda da bir dizi yenilikçi ürün sunulacak.

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics, sergileyeceği yenilikçi ürünler ile Asya pazarına yön vermeye hazırlanıyor.

YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.