Filo'nun 56’ncı Edisyonunun Merkezinde FiloFlow ve Sürdürülebilirlik

Filo'nun son birkaç yıldır yürüttüğü sürdürülebilirlik projesi FiloFlow, her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Öyle ki katılımcı sayısı günden güne artmaya devam ediyor.

  28 Eylül 2021 16:09 Salı
Filo'nun 56’ncı Edisyonunun Merkezinde FiloFlow ve Sürdürülebilirlik

Filo'nun 56’ncı edisyonu, sürdürülebilirlik temasının tüm tekstil endüstrisi için ortaya koyduğu merkeziyetçiliğin bir kez daha altını çiziyor. Bunun neticesinde, FiloFlow projesi geçmişe kıyasla daha da büyük bir etki yaratacağa benzer: hiç şüphesiz de FiloFlow girişimci şirketlerin belirlenmiş bir trend alanında yeni Sürdürülebilirlik Alan konseptinin odağında yer almalarını sağlayacak. Neredeyse bütün katılımcılar artık FiloFlow projesini deneyimledi. Filo'nun projeye yönelik bakış açısı da başarısında rol oynadı: amaç, çevresel ve etik profile dayanan sürdürülebilir kriterleri sağlamak ve süreç bazlı üretim yöntemlerini geliştirmek. Tüm bu veriler, tedarik zinciri perspektifini merkeze koyarak gerçek zamanlı izlenebilir üretim süreçlerinin ve sürdürülebilirliğe uyumlu ürün çıktısının yegâne yoludur. Aslını söylemek gerekirse, son birkaç yıldır süregeldiği gibi, 56’ncı Filo’da grup katılımı sağlayan boyahanelerin katılımı söz konusu ve çevreye duyarlı bir tekstil üretimi için çözümlerini ortaya koyuyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.