Domotex Türkiye Mayıs’ta Gaziantep’te

Domotex Türkiye Fuarı, 14-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

  28 Nisan 2022 08:26 Perşembe
Domotex Türkiye Mayıs’ta Gaziantep’te

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından bu yıl yedincisi gerçekleştirilecek olan Domotex Turkey Fuarı, 14-17 Mayıs 2022 tarihlerinde halı ve zemin kaplamaları sektöründe faaliyet gösteren profesyonelleri iki yıl aradan sonra yeniden bir araya getirecek.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar ve Dokumacılar Odası’nın (GHO) desteği ile gerçekleşecek Domotex Turkey Fuarı, 1,6 milyar dolarlık ihracat rakamı ile Türkiye halı ihracatının yüzde 55’ini karşılayan ve makine halısının dünyadaki merkezi konumunda yer alan Gaziantep’te düzenlenecek. Dört gün boyunca makine halıları ve kilimleri; el yapımı halılar ve kilimler; tekstil zemin kaplamaları (duvardan duvara); esnek zemin kaplamaları; laminant, ahşap ve parke; elyaf, iplik ve dokuma kumaşlar; döşeme, temizleme ve uygulama teknolojileri; yapay çim ve spor zeminlerin yanı sıra makine ve zemin uygulama ve teknolojileri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar en yeni ürün ve teknolojilerini sergileyerek, yerli ve yabancı satın almacılar ile buluşacak.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB), Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Kaplan fuarla ilgili yaptığı değerlendirmede Domotex Turkey fuarının, halının merkezi Gaziantep için büyük önem taşıdığını ifade ederken sözlerine şöyle devam etti, “Domotex Turkey ile sektördeki lider pozisyonumuzu korumak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Halı sektörünün devleri bu fuarda buluşuyor. Fuarlar vesilesiyle yeni alıcılara ulaşıp ihracat pastasındaki payımızı artırmak ana hedefimiz. Özgün fikirler ve yaratıcı tasarımlar halının merkezinde görücüye çıkmaya hazırlanıyor.”

Ziyaretçi Kayıtları Sadece Online Olarak Yapılacak!

Domotex Turkey 2022 fuarını ziyaret etmek isteyen tüm profesyoneller, fuarın internet sitesi www.domotexturkey.com üzerinden kayıt işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekler.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.