CPM Fuarı, Moskova’da Gerçekleştirilecek

22-25 Şubat 2021, Hazırgiyim , moda, iç çamaşırı ve aksesuar üreticileri, Sonbahar-Kış 2021/22 koleksiyonlarını Rusya'dan alıcıların beğenisine sunacak.

  12 Şubat 2021 12:16 Cuma
CPM Fuarı, Moskova’da  Gerçekleştirilecek

Tüm sektörün merakla beklediği CPM fuarı Rusya Sağlık ve Tüketici Hakları Ajansı'nın (Rospotrebnadzor) Covid 19 ile ilgili tüm gereklilikleri ve önerileri ile Expocentre'ın güvenlik protokolleri dikkate alınarak düzenlenecek. Collection Première Moscow CPM - Messe Düsseldorf tarafından Moskova’daki Expocentre Fuar Alanında gerçekleştirilecek.

Türk Katılımcılar da  Kolleksiyonlarını Sergileyecek

Pandemi durumdaki olumlu dinamiklerle, 22 Ocak'tan itibaren Moskova, kongre ve sergi etkinlikleri için geçici kısıtlamaları kaldırmıştı.CPM Exhibition'ın uluslararası ekibi, yerel ve global moda markalarının büyük ölçekli kolleksiyonlarını ortaya çıkararak, Moskova Expocentre Fuar Alanında üreticileri ve alıcıları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yeni normalde ortaya çıkan seyahat kısıtlamaları nedeniyle birçok global marka Rus acenteleri tarafından fuar sırasında temsil edilecek, diğer taraftan  Türk katılımcılar fuar standlarında bizzat katılarak kolleksiyonlarını sergileme fırsatı bulacak.

CPM'de uluslararası moda markalarının yoğun katılımı ve  temsili ile gerçekleştirilicek. CPM Fuarı - IGEDO Company ortak organizatörünün profesyonel çalışmaları ve ilgili moda endüstrisi derneklerinin stratejik desteği ile gerçekleştiriliyor.Destek veren dernekler arasında başta  İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları birliği olmak üzere  Ente Moda Italia,  Alman Modeverband Deutschland eV, ve Federation Française du Prêt-à-Porter Feminin’den oluşmakta . İtalya, Almanya, Türkiye, Fransa'nın yanı sıra Portekiz, Romanya ve Finlandiya'dan birçok markanın katılımları ile gerçekleştirilecek fuarda, Avrupa'dan çeşitli markaların sergisi ilk kez Forum Pavilyonunda yer alıyor. Türk moda markaları 8.1 no'lu Sergi Salonu'nda temsil edilecek. Rusya'dan ve diğer ülkelerden üreticiler, Pavilyon 7'de (Salon 7.3, 7.4, 7.5) ve Çin'den (Salon 7.6) katılımcılar her zamanki yerlerini alacaklar.

İtalyan Markalardan Yoğun İlgi

İtalyan modası Liu Jo, Geox, Jijil , Beatrice.B,  Fontanelli, Oblique, Piero Moretti, Suprema, Tricot Chic, Il Vento E La Seta, Linea Cinque, Elisa Fanti gibi sürekli temsiller tarafından sergilenirken; CPM ayrıca Stilnology, JB4, Pull Love ve Pollini koleksiyonlarını gösterimleyen ilk organizasyon olma ayrıcalığına erişecektir, ayrıca Landi Fancy, Club Voltaire, Armata DI Mare ve Mdf Matcodelforte dahil olmak üzere bazı üreticiler bir süre sonra yeniden Fuar katılımına karar verdiklerini  duyurdular.

Federation Française du Prêt-à-Porter Feminin, Leo & Ugo, Rhum Raisin, Fuego, Mat de Misaine, Saint James markalarını gösterimleyecek. Ayrıca CPM, üniseks moda giyim koleksiyonlarını sergilemek için 2008 yılında kurulan Gertrude + Gaston markasına ilk kez ev sahipliği yapacak.

Made in Germany bölümünde, C.E.D.E.R Agency'nin ortakları da dahil olmak üzere 30'dan fazla marka gösterimlenecek -Frieda & Freddies, LeComte, Via Appia, Rabe, Monari ve ayrıca Lerros, Hattric, Haka Kollektionen'den erkek moda koleksiyonları yerlerini alacak. WH&P Agency ilk kez kendi markası Röckel & Steffen Schraut ve yine Riani Kollecktion'ı sergileyecek.

Adimo, Ferraro, VICI, Esmeralda, MEFI, ilk kez Enrico Cerini ve daha birçoğu, Türkiye'den 50 orta ve premium segment markası Pavilyon 8.1'de sergilenecek.

CPM Sergisi ayrıca Portekizli bir marka Cristina Barros'un yeni bir koleksiyona ve Çin'den çok çeşitli moda markalarına - Snowimage, Clasna, vb. gibi ev sahipliği yapacak.

CPM Fuarı aynı zamanda önde gelen Rus şirketlerine de ev sahipliği yapacak – Truvor, Elis, Averi, Plaxa, Savage, Antiga, Villagi; ayrıca, çoklu firma temsili stand formatı, Krasnodar, Orel, Penza, Omsk, Saratov, Yaroslavl, Kaluga ve diğer Rus şehirlerinden moda üreticilerinin desteklenmesi için bölgesel merkezlere uyumlu olacak. Diğer ülkelerden tasarımcı markaları da gelecek sezon için serginin bir parçası olacak; Bunlar arasında Alena Goretskaya, Mozart, Devur, Samange, Madzerini  bulunmaktadır.

Plaj Kıyafetlerinde Önemli Markalar Katılımcı

Her zaman olduğu gibi, serginin belirli bir bölümünü  içeren iç çamaşırı, plaj kıyafeti ve yine ev ve yoga için giyim ve aksesuar markalarının temsili de yer alacak - CPM Body & Beach. Yeni sezonda Cosabella ve Ritratti Milano (İtalya), Cybele ve Naturana (Almanya), Jolidon ve Prelude Milano (Romanya), Aytug Socks ve John Frank (Türkiye), Pluto (Belçika), Laete ve Le Journal Intime (Rusya) vb. gibi katılımcıların showlarına sahne olucak

CPM fuarı sırasında bir çok  forum ve paneller de katılımcı ve ziyaretçilerin ilgisine sunulacak. Hazırgiyim ve Modaya dair konuların tartışılacağı panel sunum ve seminerleri kaçıranlar için  fuar sonrasında CPM web sitesinde yayınlanacak. RFRF’nin kapalı konsept gece modası etkinliklerine girişler özel davetle gerçekleştirilecek.

Gerekli protokoller doğrultusunda tüm güvenlik önlemlerinin alındığı fuarı katılımcı ve ziyaretçilerin yanı sıra tüm sektör merak ve heyecanla bekliyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.