Beneks’e Yılın İnovasyon Markası Ödülü

Makine grubu imalatında 30 yılı geride bırakan Beneks Makine, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreninde Makine Sektörü Yılın İnovasyon Markası Ödülü’nü aldı.

  17 Ocak 2020 14:04 Cuma
Beneks’e Yılın İnovasyon Markası Ödülü

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni 10 Aralık’ta Hilton İstanbul Bomonti Otel’de gerçekleşti. Geceye, iş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı.

30 Yıllık Tecrübe Taçlandırıldı

Gecede ödül alanlar arasında tekstil dünyasından 30 yılı geride bırakan Beneks Makine de vardı. Firma, su ve enerji tasarrufu sağlayarak ürettiği apre ve kumaş boyama makineleriyle adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor

Ödülü Beneks Makine adına alan Elfize Birben yaptığı açıklamada ‘’ Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Bey maalesef geceye katılım sağlayamadı. Onun yerine ödülü almaya biz geldik. Beneks makine olarak 31 yıldır bu sektördeyiz ve çok güzel işler başardık” ifadelerini kullandı.

Sözlerine, suyun önemine dikkat çekerek devam eden Elfize Birben “Biliyorsunuz ki ileriki yıllarda  su , çok daha önem kazanacaktır . Bizde bu bilinçle sudan ve enerjiden tasarruf ettiren makineler yapıyoruz. Beneks olarak çok büyük bir aileyiz ve arkamızda çok büyük bir ekip var. Buradan herkese çok teşekkür ediyorum.’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

Faaliyete 1988 Yılında Başladı

“Rekabet Fiyatta Değil Kalitededir”

“Rekabet Fiyatta Değil Kalitededir” ilkesini esas alan Beneks Makine üretiminin %75 ini ihraç ediyor. Pazardan daha çok pay almak yerine, kalite ve kaliteli sonuçlara ilgi duyan müşteri profilini hedef seçiyor.

Beneks Makine, fuarlara katılarak sektöre dair gelişmeleri de yakından takip ediyor. ITMA 2019 Barselona ve Tekstil Makine Fuarı’na (KTM) katılan Beneks Makine bir kez daha ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Beneks Makine’nin üretmiş olduğu yenilikçi tasarımlar:

EcoCompact HT Kumaş Boyama Makinesi

Fularban Ram Önü Kurutma Makineleri

Kurutmaban Ön Kurutma Makineleri

Serbest Ön Kurutma Makineleri

Halat Açma & Kesme & Sıkma Mak. Enzim Yıkama Ünit.

Balon Sıkma Makinesi

Islak Ters Çevirme Makinesi

Laboratuvar Numune Yıkama Makinesi

Yaka Sıkma Makinesi

Baskı Boya Mutfağı ve Ekipmanları

Kenar Dikme Makinesi

Santrifüj Makinesi

 

 

 


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.