Baskı Sektöründeki Fırsatlar SIGN İstanbul’da Tanıtılacak

Baskı endüstrisini buluşturan Uluslararası SIGN İstanbul Fuarı, bu yıl 4-8 Ekim tarihlerinde kapılarını açacak.

  26 Temmuz 2017 01:00 Çarşamba
Baskı Sektöründeki Fırsatlar SIGN İstanbul’da Tanıtılacak

Bu yıl 4-8 Ekim tarihlerinde 19.’su gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul Fuarı, yurtiçinden ve yurtdışından dijital baskı merkezleri, endüstriyel reklam üreticileri, reklam ajansları, tekstil üreticileri ve mimar & mühendislerden oluşan 22 bin 500 profesyoneli ağırlamaya hazırlanıyor.

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen SIGN İstanbul Fuarı, yeni müşteriler edinmeyi ve ürünlerini tanıtmayı hedefleyen firmalarla birlikte en yeni ürün ve teknolojileri alanında yenilikleri sergileyecek.

Katılımcılarının verimli işbirlikleri kurabilecekleri, Avrasya bölgesinin yeni pazarlarına açılabilecekleri önemli bir ticari platform olan SIGN İstanbul, Ekonomi Bakanlığı tarafından da destekleniyor. Ekim ayındaki 2017 buluşmasında 31 ülkeden 400 firmayı ağırlamaya hazırlanan fuarda; dijital baskı makine ve malzemeleri, endüstriyel baskı makineleri, tekstile dijital baskı makinesi ve malzemeleri, CNC makineleri, plotterlar, reklam malzemeleri, dokümantasyon teknolojileri ve LED ekranlar gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler görücüye çıkıyor. Ayrıca promosyon firmalarının da en yeni ürünlerini sergilediği organizasyon, geçen yıllarda olduğu gibi yine 3D Printshow İstanbul özel bölümüne ev sahipliği yapıyor.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.