ASFW Kapılarını Dördüncü Kez Açacak

Afrika Kaynakları ve Moda Haftası, 1 Ekim 2018’de kapılarını açacak. Etiyopya’nın Addis Ababa şehrinde, Messe Frankfurt öncülüğünde düzenlenecek organizasyon dört gün sürecek.

  29 Ekim 2018 01:00 Pazartesi
ASFW Kapılarını Dördüncü Kez Açacak

Afrika Kaynakları ve Moda Haftası (ASFW) dünyanın en önemli fuar, kongre ve konferans etkinliklerini düzenleyen organizatör firmaların başında gelen Messe Frankfurt öncülüğünde 1- 4 Ekim 2018 tarihlerinde Etiyopya’nın Addis Ababa şehrinde düzenlenecek. Afrika pamuğu ve bu pamuktan elde edilen ürünlerin ön plana çıkmasının beklendiği organizasyonda hazır giyim, deri mamulleri, tekstil teknolojileri, ev dekorasyonu alanında hizmet veren markalar yer alacak. Halihazırda, uluslararası ticaret gerçekleştiren 250’den fazla firmanın katılacağı bildirilen ASFW’de, 25 ayrı ülkeden gelerek stantlarını açan firmalar, 4 binden fazla ürünü ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan organizasyonun kapsamının, 2017 yılında gerçekleştirilene oranla yüzde 30 büyümesinin beklendiği ifade edildi. 12 yeni Güney Afrika firmasının ASFW’de bu yıl ilk kez stant açacağı belirtildi.  Ana temasının, ‘Üretimde Sürdürebilirlik’ olacağının açıklandığı organizasyonda ‘Teknolojide Dönüşüm’ konulu bir konferans düzenlenecek. Ayrıca, Afrikalı 25 tasarımcı tarafından oluşturulan koleksiyonlar, 4 gün boyunca düzenlenecek defilelerle sergilenecek. Kıta ticaretine hareketlilik katmak adına; Mauritus, Madagaskar, Kenya ve Etiyopya’da serbest ticaret ve yatırım planları üzerine bir panel de düzenlenecek.

 


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.