20-21 Eylül: Filo60 ile Randevu

Filo, 20 ve 21 Eylül 2023 tarihlerinde Allianz MiCo – Milano'da önemli bir eşiğe ulaştı: 60’ncı edisyon, İplik ve Elyaf Fuarı'nın otuz yıllık faaliyeti.

  26 Temmuz 2023 16:40 Çarşamba
20-21 Eylül: Filo60 ile Randevu

Filo, otuz yıllık faaliyetinde, yıllar içinde sürdürülebilirliğin eklendiği tedarik zinciri boyunca kalite, yaratıcılık ve iş birliğini işaret ederek kayda değer zorluklardan ve pazar atılımlarından geçti. Bunlar, bugün fuara katılan ve tekstilin geleceğini tasarlayan firmaların tekstil tekliflerinde tecrübe ettiğimiz kavramların aynısı.

Filo'dan Sorumlu Paolo Monfermoso açıklıyor; “Filo'nun 60’ncı edisyonunu ve otuz yıllık faaliyetini kutlamanın en iyi yolu, Fuarı daha da verimli ve etkinliğe katılan firmaların ihtiyaçlarına uygun bir hale getirmektir. Bu nedenle artan katılımcı sayısını da göz önünde bulundurarak fuar alanını genişlettik ve yerleşim planını değiştirdik. İçerik olarak ise sürdürülebilirlik ve sürdürülebilir yaratıcılığa bir başka ifadeyle yüksek-kaliteli üretime ve bunun uzun-soluklu olması için geliştirilmiş, çevreye ve insana saygılı üretilmiş olmasına daha fazla önem ve görünürlük kazandırmak istiyoruz. Ziyaretçiler ve alıcılar, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde yalnızca Filo'yu ziyaret ederek, katılımcı firmaların sunduğu iplik ve malzemelerin mükemmelliğini keşfedecek ve "dokunabilecek" ve ayrıca potansiyel tekstil gelişmelerini tam olarak kavrayabilecek."

Filo'nun 60’ncı edisyonu için katılımcı kataloğu Filo web sitesinde çevrimiçi (www.filo.it). Filo web sitesinden ziyaretçiler, sergi alanına erişim için gerekli olan bir giriş yaka kartı talep edebilirler.

Filo'nun 60’ncı edisyonunun randevusu 20 ve 21 Eylül 2023 tarihleri için Allianz MiCo – Milano'da (via Gattamelata 5) takvime alındı.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.