TRESU, Baskıda Kalite ve Süreç Verimliliği Sunuyor

Slovakya’nın en büyük kadın hijyen ürünlerinin üreticilerinden biri olan SCA Gemerská Hôrka, TRESU baskı üniteleri ve F10 iCon mürekkep tedarik sistemi ile verimliliğini arttırdı.

  31 Ekim 2017 01:00 Salı
TRESU, Baskıda Kalite ve Süreç Verimliliği Sunuyor

Slovakyalı üretici SCA Gemerská Hôrka, F10 iCon otomasyonlu mürekkep tedarik sistemlerine sahip dört-renk TRESU flexo baskı birimi ile üretim hattını güçlendirdi. Şirket baskı makinelerinin kurulumundan sonra kalite, güvenlik ve süreç verimliliğinde aşama kaydetti.

Açık mürekkep tedariği ve mürekkep odası ile çevrimdışı tekli baskı birimlerinin yerini alan yeni TRESU baskı üniteleri, tek bir geçiş ile ürünlerin üretimi ve marka tanımlama grafiklerinin uygulamasına imkân sunuyor. İki baskı odası odasına sahip olan baskı üniteleri, su bazlı mürekkepleri kullanarak 85 mm ve 30 mm en aralığındaki nonwoven astar ürünlerini işleyebiliyor. F10 iCon tedarik sistemine sahip TRESU baskı üniteleri, daha iyi çıktı, tahmin edilebilir kalite ve azaltılmış atık garantisi veren güçlü tasarımı ve yüksek otomasyon seviyeleri için tercih ediliyor.

TRESU’nun F10 iCon mürekkep tedarik sistemi, konteynırdan odaya kadar mürekkep akışını, basıncı ve vizkoziteyi düzenler. Ek olarak F10 iCon, neredeyse tüm kullanılmamış içerikleri yeniden kullanıma sokarak hızlı ve otomatik oda temizliği sunar. Eş zamanlı mürekkep değişimi, baskı istasyonlarından dakikalar içerisinde yapılır ve iş başına önemli zaman ve materyal kazancı sağlar. SCA Gemerská Hôrka Teknoloji Mühendisi Peter Kelemen, yeni üretim hattı ile ilgili olarak,“iCon özellikli TRESU baskı entegrasyon ünitesinin kurulumu, performansta aşama değişimi, manuel girdi olmaksızın tahmin edilebilir kalite, daha az lojistik, daha hızlı değişim süresi, hızlı, güvenilir, emisyonsuz çalışma ortamı sağlıyor.” dedi. SCA fabrikasındaki üniteler, aynı zamanda TRESU’nun iki dakika içerisinde bıçak değişimi sağlayan sistemleri ile donatıldı.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.