Suessen, ITMA Asia 2018 Fuarı İçin Şanghay’da

15-19 Ekim 2018 tarihinde Şanghay Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuarda Suessen, yeni uygulamalarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

  14 Ekim 2018 01:00 Pazar
Suessen, ITMA Asia 2018 Fuarı İçin Şanghay’da

Bu sayede kompakt halka ve açık uçlu rotor iplik eğirme teknolojisinde önemli bir yeri olan şirket, doğal ve sentetik elyafların idaresi ve işlenmesindeki başarısını da gösterme şansı elde edecek. Eğirme işlemlerinde ki verimlilik ve karlılığa odaklanan Suessen, salon 1, stant D 01' de ilgili ziyaretçileri ağırlayacak.

Dünyanın önde gelen ve çok yönlü kompakt eğirme sistemine sahip olan Suessen, yeni inovatif bileşenler ile üretkenliğini ve iplik kalitesini daha da arttırmayı hedefliyor. Sektördeki son gelişmeleri ve bunların faydalarını oturuma açmayı dört gözle bekleyen firma, yedek parçalar ve modernizasyon paketleriyle ilgili sunum hazırlayacak. İki katlı iplikler üretmek için en ekonomik yolu tercih eden Suessen, Itma Asia fuarına gelen müşterilerine en son gelişme ve yeniliklere katılım sağlamaları için bir de program sunacak. Hazırlanan bu programda, Suessen’ in yeni ürettiği iplik makinesi ve bu makineler için tasarlanmış özel parçalar yer alacak.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.