Novibra, ITMA Asia Fuarında

Merkezi Çek Cumhuriyeti'nde bulunan Novibra, iğ teknolojisindeki son gelişmeleri anlatmak için fuarda yerini alacak.

  14 Ekim 2018 01:00 Pazar
Novibra, ITMA Asia Fuarında

İğ teknolojisinde önemli bir yere sahip olan Novibra, tekstil endüstrisinin sorunlarına getirdiği çözümleri ve bu çözümleri yansıtan ürünlerini fuarda sergileyecek. Günümüzün tekstil endüstrisine dair büyük sorunlarından biri de enerji tasarrufuna olan talep ve iplik fabrikalarındaki bakım maliyetlerinin azaltılması. Bu nedenle firma, sunduğu yeni sistemle atık miktarının, hava ve enerji tüketiminin azalmasını hedefleyen projelerini fuarda sergileyecek. Enerji tasarrufu ile düşük hızlar elde etmeyi amaçlayan Novibra, müşterileriyle bu trendi yansıtan yeni ürünleri münazara etmeyi dört gözle bekliyor.

Merkezi Çek Cumhuriyeti'nde bulunan ve sektörde 30 yıllık bir geçmişe sahip olan Novibra, daha düşük enerji tüketimi elde etmeyi amaçlayan, yüksek hızlı  ürünler tasarlamak için çeşitli çalışmalar yürütüyor. Bu bağlamda firmanın mühendisleri, yüksek hassasiyet mili (HPS) konsepti  sebebiyle, modern iplik fabrikaları için sürekli olarak yenilikçi ürünler piyasaya sürmeye devam ediyor. Böylece, müşterilerine piyasadaki lider konumlarını korumaları için faydalı çözümler getirmeyi amaçlıyor.  Ürün yelpazesine yenilerini ekleyen Novibra Şanghay’da düzenlenecek  ITMA Asia+ CİTME  fuarında, ziyaretçilerini salon 1, Stant D01’ de ağırlayacak.


YORUMLAR
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!
Bu haber hakkındaki yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.